Koordynator Dokowań (Docking Master)

Zakres obowiązków:

  • koordynacja działań pracowników stoczni i załogi statku w trakcie operacji dokowania,
  • zapewnienie sprawnego i bezpiecznego dokowania statku,
  • ustalanie z załogą statku optymalnego stanu dokowego, uwzględniającego parametry techniczne
    doku oraz stateczność i bezpieczeństwo dokowanego statku,
  • wykonanie obliczeń statecznościowo-wytrzymałościowych z wykorzystaniem oprogramowania
    STAB PRS, decydujących o możliwościach dokowania w wybranym doku,
  • obliczanie obciążenia ścieżki kilbloków,
  • kierowanie operacjami holowania jednostek należących do GSR i dokowania obiektów na barkach samozanurzalnych

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, nawigacja,
  • dyplom oficera wachtowego,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • komunikatywność, zdolności analityczne, odpowiedzialność i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne i konkurencyjne w branży wynagrodzenie,
  • pewność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (talony, dofinansowanie do wczasów).