Monter rurociągów okrętowych

Zakres obowiązków:

  • prefabrykacja i montaż rurociągów według specyfikacji na hali,
  • demontaż i montaż rurociągów okrętowych, armatury i osprzętu systemów okrętowych na jednostkach pływających,
  • transport międzyoperacyjny, przenoszenie rurociągów i armatury przy użyciu urządzeń dźwigowych,
  • próby szczelności systemów okrętowych,
  • wykrywanie i usuwanie nieszczelności systemów rurociągów okrętowych.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie zasadnicze lub średnie techniczne,
  • doświadczenie w pracy jako monter rurociągów okrętowych,
  • znajomość rysunku izometrycznego,
  • uprawnienia do cięcia gazowego i sczepiania elektrycznego,
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • gotowość do pracy zmianowej,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (talony, premie, dofinansowanie do wczasów),
  • możliwość rozwoju zawodowego (udział w specjalistycznych szkoleniach).