Ślusarz – monter ślusarskiego wyposażenia okrętowego

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie remontu konstrukcji i elementów ślusarskiego wyposażenia okrętowego,
  • montaż elementów zbrojenia pokładowego, systemów wentylacyjnych, systemów komunikacji poziomej i pionowej,
  • wykonywanie innych prac ślusarskich na remontowanych i przebudowywanych statkach i obiektach pływających.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy w branży ślusarskiej, obsłudze elektronarzędzi,
  • uprawnienia do cięcia gazowego i sczepiania elektrycznego (możliwość uzupełnienia uprawnień),
  • dokładność oraz inicjatywa przy wykonywaniu pracy,
  • umiejętność pracy w zespole i organizacji pracy własnej,
  • mile widziane również osoby początkujące w zawodzie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne i konkurencyjne w branży wynagrodzenie,
  • pewność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość rozwoju zawodowego i pozyskania doświadczenia w branży stoczniowej,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (talony, dofinansowanie do wczasów).