Specjalista ds. kooperacji (branże: rusztowania, mechaniczna, elektryczna)

Zakres obowiązków:

  • analiza rynku pod względem możliwości kooperacyjnych w zakresie realizacji prac rusztowaniowych, mechanicznych, elektrycznych na remontowanych statkach,
  • pozyskiwanie ofert oraz ich ocena,
  • prowadzenie rozmów handlowych i negocjacji z kontrahentami,
  • sporządzanie umów i ustalanie warunków dotyczących wykonania prac rusztowaniowych, mechanicznych, elektrycznych,
  • nadzór nad realizacją umów kooperacyjnych,
  • dokonywanie uzgodnień wewnętrznych z komórkami stoczni w odniesieniu do zlecanych prac,
  • prowadzenie dokumentacji i rozliczeń w zakresie zleconych prac.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • minimum 2 letnie doświadczenie w na podobnym stanowisku, preferowane w branży morskiej  w budownictwie przemysłowym,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego, w tym słownictwa technicznego i handlowego,
  • znajomość i rozumienie zasad zawierania umów,
  • umiejętność negocjowania, sporządzania i kontroli realizacji umów,
  • wysoka motywacja, samodzielność i zorientowanie na cel,
  • skrupulatność, zdolności analityczne, umiejętność działania pod presją czasu.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • pracę w zespole osób otwartych na współpracę, wymianę wiedzy i doświadczeń,
  • ciekawe zadania i projekty dla dużych i znanych firm światowych,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz stałego podnoszenia kwalifikacji.