NEWS ABOUT US PROFILES CAREERS CONTACT COMPANY MAGAZINE Home
choose one

Gdańska Stocznia "Remontowa" im. J. Piłsudskiego S.A. jest jedną z największych firm na Pomorzu. To firma z tradycją, lider na rynku remontów i przebudów statków, jest także znaczącym regionalnym pracodawcą.

Wartościowi pracownicy i właściwie dobrana kadra pomysłowych, zdolnych i ambitnych ludzi, to najcenniejszy zasób stoczni. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w REMONTOWEJ SA zapraszamy do wypełnienia i przesłania zamieszczonego poniżej „Formularza aplikacji”.

Masz szanse zostać pracownikiem naszej stoczni. Wnikliwie analizujemy wszystkie nadesłane formularze aplikacji i umieszczamy je w bazie rezerw kadrowych. Jak tylko pojawi się wakat zgłosimy się do Ciebie.

Informujemy, że na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych, dane osobowe kandydatów do pracy w Gdańskiej Stoczni „Remontowa” im. J. Piłsudskiego SA z siedzibą w Gdańsku 80-958 ul. Na Ostrowiu 1, uzyskane w procesie rekrutacji lub przesłane poza tym procesem, będą przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji.

Kandydaci do pracy podają dane osobowe dobrowolnie. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania. Nadesłane dokumenty nie będą zwracane. REMONTOWA S.A. zastrzega sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

FORMULARZ APLIKACJI


Copyright 2005 Remontowa