Monter maszyn i urządzeń okrętowych

Zakres obowiązków:

  • demontaż i montaż urządzeń na statku i w warsztacie,
  • remont maszyn i urządzeń zgodnie z dokumentacją technologiczną,
  • przygotowanie remontowanych urządzeń do weryfikacji i prób zdawczych,
  • wykonywanie czynności kontrolnych, pomiarowych, regulacyjnych oraz innych, związanych z oceną stanu technicznego i etapem uruchomienia urządzeń,
  • prace z użyciem sprzętu służącego do transportu pionowego i poziomego.

Oczekiwania:

  • wykształcenie zasadnicze bądź średnie mechaniczne,
  • znajomość budowy maszyn i urządzeń okrętowych oraz technologii remontowych,
  • umiejętność oceny stanu technicznego maszyn i urządzeń okrętowych,
  • doświadczenie w pracy związanej z branżą,
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • gotowość do pracy zmianowej,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (talony, premie, dofinansowanie do wczasów),
  • możliwość rozwoju zawodowego (udział w specjalistycznych szkoleniach).